زبان

۱. معارفه

ما پلی فود هستیم و در قالب وب‌سایت www.playfood.ir و برنامه موبایل playfood در حوزه سفارش آنلاین غذا فعالیت می‌کنیم.

۲. تعاریف

۲.۱. توافق نامه شامل کلیه قوانین و مقررات،حریم خصوصی،هرگونه فرم سفارش و اطلاعات پرداختی است که در اختیارتان قرار می‌گیرد.
۲.۲. حریم خصوصی به معنای سیاستی است که در وب‌سایت به آن اشاره شده ‌ست و مشخص می‌کند ما چگونه اطلاعات شخصی شما را جمع آوری کرده و نگهداری می‌کنیم.
۲.۳. «شما» اشاره به کسی می‌کند که به این سایت دسترسی داشته و از طریق آن یا اپلیکیشن هرگونه کالا یا سرویسی را سفارش می‌دهد.
۲.۴. «ما» و «پلی فود» به شرکت پلی فود اشاره می‌کند.
۲.۵. «سرویس» اشاره به هرگونه سرویسی دارد که از طریق ما عرضه شده و شما از طریق وب سایت یا اپلیکیشن آن را تقاضا می‌کنید.
۲.۶. «کالا» اشاره به هرگونه کالایی دارد که از طریق ما برای فروش در وب‌سایت یا اپلیکیشن ارائه می‌شود.
۲.۷. «رستوران همکار» شخص سومی است که متعد شده‌است برای ارائه کالا یا سرویس با پلی فود همکاری کند.
۲.۸. «ارسال غذا» به معنای ارسال غذایی فاسدشدنی از هر طریق است که توسط رستوران همکار صورت گرفته و مسئولیتش بر عهده‌ی رستوران همکار است.

۲.۹. «وب‌سایت» اشاره به وب‌سایت به آدرس www.playfood.ir یا برنامه‌های موبایلی ما با نام playfood دارد که کالاها و سرویس‌های خود را در آن‌ها ارائه می‌کنیم.


۳. اطلاع‌رسانی‌های پیامکی

۳.۱. توجه داشته باشید که ……………………………. و …………………………… تنها شماره‌هایی هستند که پلی فود از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس‌ام‌اس) ارسال می‌کند. هرچند که پیامک‌های احراز هویت ممکن است به تشخیص سرویس‌دهنده از شماره‌های پشتیبان آن‌ها ارسال شود که در آن صورت ملاک معتبر بودن پیامک این است که اولاً درخواست آن را در سایت یا برنامه موبایل   playfood ثبت کرده باشید، ثانیاً وب‌سایت یا برنامه موبایل  playfood کد را معتبر تشخیص دهد.

۳.۲. بنا بر بند ۳.۱ ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان پلی فود، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام پلی فود است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@playfood.com اطلاع دهید.


۴. فرآیند سفارش غذا

۴.۱. هرگونه قراردادی برای ارسال غذا، فی ما بین شما و رستوران همکار است و هرگونه ارتباطی برای عرضه کالا و سرویس، بین شما و پلی فود است. شما متعهد می‌شوید اطلاعات خود را با دقت وارد کرده و تضمین می‌کنید که این اطلاعات در هنگام سفارش دقیق و کامل است. همچنین شما متعهد می‌شوید که اطلاعات بانکی را که فراهم می‎نمایید مربوط به حساب بانکی خودتان است و برای خرید موجودیتان کافی است.
۴.۲. ارسال غذا،کالا و یا هر سرویسی که از طریق وب سایت  playfood  خریداری نمایید،تنها به منظور استفاده خودتان است و شما تضمین می‎کنید که کالای خریداری شده به هیچ وجه برای فروش مجدد نیست و شما در مقام مصرف کننده اید نه نماینده شخص سوم.
۴.۳. پیش از سفارش لطفا توجه فرمایید که برخی از کالاهای ما تنها برای رده سنی خاصی مناسب‎اند.از این جهت شما پیش از سفارش باید بررسی کنید که کالایی که سفارش می‎دهید برای دریافت کننده مناسب است یا خیر.
۴.۴. هنگام سفارش از پلی فود لازم است که شماره موبایل،آدرس ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید.لطفا از امنیت اطلاعاتتان اطمینان حاصل کرده و این اطلاعات را در اختیار شخص سومی قرار ندهید.
۴.۵. پلی فود متعهد است و تمام تلاش خود را خواهد کرد تا در حوزه اختیاراتش از اطلاعات شخصی و بانکی شما محافظت کند.اما اگر شخص سومی هرگونه سوء استفاده‌ای از اطلاعات شما کرده و سبب هرگونه زیانی به شما شود،پلی فود مسئولیتی در این مورد تقبل نمی‌کند.
۴.۶. پس از پرداخت و ثبت سفارش، سفارش شما توسط ما و رستوران همکار بررسی شده و توجه داشته باشید که ثبت سفارش توسط شما در وب سایت به معنی تایید سفارش شما نیست. پس از ثبت توسط شما، ما و رستوران همکار امکان انجام سفارش شما را بررسی می‌کنیم. پس از ثبت سفارش،شما می‌توانید مجددا سفارش خود را بررسی کرده و در صورت وجود هر گونه مشکلی فوراً با ما در میان بگذارید.
۴.۷. در صورت فراهم بودن غذا و امکان ارسال، رستوران همکار تاییدیه سفارش را به پلی فود می دهد. تایید سفارش برای شما از طریق پیامک (اس ام اس) ارسال می‌گردد.
۴.۸. در پیام تایید سفارش، زمان تقریبی تحویل غذا که توسط رستوران مشخص شده‌است،اعلام می‌گردد.در صورت عدم تحویل در زمان مقرر، شما می‌توانید از طریق لینکی که در متن پیامک آمده‌است، سفارش خود را پیگیری کنید.

۴.۹. در صورت فراهم نبودن غذای مورد نظر و یا نبود امکان برای ارسال، لغو سفارش به شما از طریق پیامک (اس ام اس) ارسال می‌گردد.


۵. قیمتها و پرداخت

۵.۱. لیست تمامی قیمت های موجود در وب سایت در زمان انتشار دقیق بوده و دقیقا بر اساس لیست دریافتی از رستوران‌هاست. با اینکه ما شبانه روز در تلاشیم که این اطلاعات را بروز رسانی کنیم، قیمت تمام شده شما ممکن است در زمان دلیوری بر اساس منو جدید رستوران تغییر کند. ما همچنین این اختیار را داریم که هر گونه کالا یا رستورانی را در لیست وب سایت پلی فود تغییر داده و یا حذف کنیم.
۵.۲. تمامی هزینه‌های ارسال در وب سایت بر اساس لیستی است که رستوران در هنگام شروع به کار به ما اعلام نموده‌اند. در صورتی که این قیمت‌ها به روز نباشند، رستوران فوراً به ما در هنگام سفارش اطلاع داده و در ادامه ما به شما منتقل می‌نماییم. شما همیشه این اختیار را دارید که سفارش خود را لغو نمایید.
۵.۳. تمامی هزینه‌های ارسال موجود در وب سایت پلی فود بر اساس لیست اعلام شده توسط رستوران همکار است.ما این اختیار را داریم که این مبالغ را در آینده تصحیح نماییم.
۵.۴. قیمت نهایی فاکتور کالا و سرویس خریداری شده بر روی وب سایت در زمان ثبت سفارش نشان داده می‌شود. کل مبلغ فاکتور باید توسط شما به صورت آنلاین پرداخت شود.
۵.۵. در پرداخت آنلاین، شما باید مبلغ کامل را قبل از دریافت سفارش پرداخت نمایید. برای اطمینان از امنیت پرداخت آنلاین و جلوگیری از هر گونه سوء استفاده، اطلاعات بانکی شما قبل از ارسال از طریق اینترنت به درگاه بانک،رمزگذاری می‌شود. بانک از شما سوالات امنیتی می‌پرسد تا از اینکه خود شما در حال استفاده‌اید،اطمینان حاصل کند.
۵.۶. تمامی قیمت اقلام موجود بر روی وب سایت و اپلیکیشن موبایل توسط رستوران اعلام شده‎است.هر گونه تغییر قیمت در اقلامِ سفارش به عهده رستوران همکار است.
۵.۷. مبلغی که به عنوان مالیات بر ارزش افزوده بر روی فاکتور فروش اضافه می‎شود،صرفاً برای رستوران همکار است و پلی فود هیچ گونه هزینه اضافی از این مبلغ برای خود نگه نمی‎دارد.
۵.۸. مسئولیت پرداخت مالیات به اداره دارایی،تنها بر عهده رستوران همکار است و پلی فود هیچ گونه مسئولیتی در قبال هر گونه تخلف توسط رستوران همکار را بر عهده نمی‎گیرد.

۵.۹. تمامی مبالغ مالیاتی بین رستوران و مشتری جا به جا می‎شود و پلی فود هیچ گونه مبلغی بابت مالیات دریافت نمی‎کند.


۶. ارسال سفارش

۶.۱. زمان معین شده برای ارسال غذا کاملا تقریبی است و امکانِ تغییر آن وجود ندارد. سفارش به آدرسی که در زمان ثبت توسط شما تعیین شده است،ارسال خواهد شد.
۶.۲. هنگامی که ارسال توسط رستوران انجام می‎پذیرد، به موقع رسیدن سفارش تنها وتنها بر عهده رستوران همکار است.
۶.۳. هنگامی ارسال توسط پلی فود انجام می‎پذیرد، در صورت تاخیر در ارسال سفارش، هیچ گونه مسئولیتی متوجه پلی فود نیست.
۶.۴. تمامی سفارش‎ها توسط موتورسواران شایسته ارسال می‎شوند. ما و رستوران همکار تمام تلاش خود را بکار می‎گیریم تا سفارش در زمان مقرر به دست شما برسد.ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان وارد شده به شما به دلیل تاخیر در ارسال را متقبل نمی‎شویم. در صورتی که سفارش شما در زمان مقرر به دست شما نرسید،خواهشمندیم ابتدا با رستوران تماس بگیرید.شما همچنین می‎توانید با ما تماس گرفته و یا از طریق چت آنلاین و یا لینک تاخیر سفارش که در پیامک ارسالی موجود است،پیگیری سفارش خود را به ما بسپارید.
۶.۵. در صورت تاخیر در تحویل سفارش، هزینه پیک توسط پلی فود بازگشت داده نمی‎شود.
۶.۶. اگر به هر دلیلی(آدرس اشتباه، نیاز به هماهنگی با نگهبانی و ...)، شما سفارش خود را تحویل نگیرید، تمامی مسئولیت‎های حاصلِ (سرد شدن غذا، هزینه انتظار پیک) بر عهده شما است .
۶.۷. رستوران همکار با اهداف و تعهدات زیر غذا را ارسال می‎کند:
     ۶.۷.۱. غذا را به آدرس قید شده در سفارش ارسال کند.
     ۶.۷.۲. غذا را در زمان وعده داده شده ارسال کند.
     ۶.۷.۳. در صورتی که سفارش را در زمان مقرر ارسال نمی‌کند، شما را در جریان بگذارد.

۶.۸ خواهشمندیم توجه کنید که برخی از آدرس‎ها جهت ارسال غذا برای رستوران مقدور نیست. در چنین شرایطی، رستوران همکار و یا ما برای هماهنگی لغو سفارش یا آدرس جایگزین و یا ارسال توسط آژانس و تایید هزینه ارسال اضافی با شما تماس خواهیم گرفت.


۷. لغو سفارش

۷.۱. اگر تصمیم به لغو سفارش گرفته‌اید فوراً با پشتیبانی پلی فود تماس بگیرید (ترجیحا تلفنی). اگر رستوران لغو سفارش را قبول کند، هیچ گونه هزینه‌ای متوجه شما نمی‌شود و مبلغ سفارش به حساب کاربریتان باز خواهد گشت. اگر رستوران از لغو سفارش خودداری کند (اگر سفارش در حال آماده شدن باشد و یا سفارش ارسال شده باشد)، سفارش لغو نشده و ما نمی‌توانیم مبلغ سفارش را به حسابتان بازگردانیم.
۷.۲. در صورت نیاز به عودت مبلغ پرداختی به حساب بانکی‌تان، مراتب را پشتیبانی پلی فود اطلاع دهید. مبلغ سفارش حداکثر پس از ۷۲ ساعت کاری به حساب شما باز خواهد گشت.
۷.۳. اگر سفارش شما به دلیل موجود نبودن غذای مورد نظرتان و یا نبود امکان ارسال لغو شود، مبلغ سفارش به صورت کامل به حساب کاربریتان بازگشت داده خواهد شد.
۷.۴. اگر رستوران غذای اشتباهی برای شما ارسال کند، شما حق دارید که سفارش را تحویل نگیرید.

۷.۵. اگر سفارش ناقص بدست شما رسید، مراتب را به پشتیبانی پلی فود اطلاع دهید. در صورتی که از موارد ارسال نشده صرف نظر کنید یا رستوران امکان ارسال مجدد نداشته باشد، مابه‌التفاوت آن به حساب کاربریتان باز خواهد گشت.


۸. اطلاعات شما

۸.۱. اطلاعاتی که شما برای ارسال سفارش ثبت می‌کنید، باید دقیق و کامل باشد.

۸.۱. شما به ما اجازه می‌دهید که اطلاعات شخصی (شماره تلفن، آدرس و ایمیل) شما را گرفته و برای ارسال کالا و سرویس از آن استفاده کنیم. اطلاعات شما برای ارائه سرویس به رستوران همکار منتقل خواهد شد. در بعضی شرایط این امکان وجود دارد که اطلاعات شما در اختیار شخص سومی نیز قرار گیرد، در شرایطی که ما باور داشته باشیم کالا یا سرویسی که شخص سوم ارائه می دهد برای شما جذاب و جالب خواهد بود.


۹. لینک سایت‌های دیگر

ممکن است که لینک وب سایت های دیگری در سایت ما وجود داشته باشد. ما نماینده این وب‌سایت‌ها نیستیم و هیچ گونه مسئولیتی در قبال کیفیت سرویس و کالای ارائه شده توسط این سایت‎ها نداشته و نخواهیم داشت.

۱۰. شکایات

ما شکایات شما را با جدیت پیگیری می‎کنیم. تمامی شکایات تا ۵ روز کاری پاسخ داده‎خواهد شد. شکایات خود را می‎توانید به آدرس support@playfood.ir ارسال کنید.

۱۱. مسئولیت محدود

۱۱.۱. ما تمام تلاش خود را می‎کنیم که اطلاعات روی سایت درست و بدون اشتباه باشند. بابت هر گونه نقص و اشتباه موجود در سایت از شما عذرخواهی می‎کنیم. ما نمی‎توانیم تضمین کنیم که هیچ گونه اشتباه و ایراد (باگ) در سایت وجود ندارد اگرچه تلاش ما بر این است که این خطاها را به سرعت برطرف نماییم.
۱۱.۱. ما هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال تاخیر، اطلاعات فاش شده از طریق اینترنت (هک شدن وب سایت پلی فود یا کامپیوترهای رستوران‎های همکار)، ویروس، مسمومیت و هر گونه زیانی که به شما و کامپیوتر شخصی شما وارد می‎شود تقبل نمی‎کنیم.
۱۱.۱. ما هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال زیان‌های حاصله از اتفاق‎هایی که از کنترل ما خارج‌اند (سیل، زلزله، جنگ، دستور دولتی و شورش) تقبل نمی‎کنیم.

۱۱.۱. در صورت مشاهده هرگونه تخلف در استفاده از کوپن‌های تخفیف، ما این اختیار را داریم که در هر زمانی حساب متخلف را بسته و از ارائه سرویس خودداری کنیم و در صورت نیاز، از طریق مراجع قانونی پیگیری کرده و خسارت خود را از متخلفین دریافت نماییم.


۱۲. مقررات کلی

۱۲.۱. تمامی قیمت‎های درج شده در منوی رستوران‌ها به تومان است.
۱۲.۲. ما این اختیار را داریم که در هر زمانی این قوانین را بدون اطلاع به شما تغییر دهیم.
۱۲.۳. تمامی اطلاعات، عکس‎ها، ویدئوها، طراحی‎های گرافیکی، کدهای موجود در وب‎سایت متعلق به پلی فود است و هرگونه استفاده‎ای از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد.
۱۲.۴. هر گونه سوء استفاده از تخفیف‎های موجود در سایت پیگرد قانونی دارد.
۱۲.۵. تمامی قوانین این وب‎سایت بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران است و در صورت مغایرت هر بند از قوانین با قوانین کشور، ما متعهد می شویم که بند مورد نظر را حذف نماییم.
۱۲.۶. هر شماره تلفن به عنوان فرد حقیقی در سایت پلی فود ثبت می‎گردد و شما اجازه ثبت بیش از یک حساب با شماره تلفن متفاوت را ندارید.
۱۲.۷. امکان اینکه هر مشتری بتواند بیش از یک آدرس داشته باشد در وب سایت وجود دارد و نیازی به ایجاد چندین کاربر برای آدرس‎های مختلف نیست.
۱۲.۸. ایمیل وارد شده در هنگام عضویت باید معتبر باشد و تمامی ارتباطات پلی فود اعم از ارسال فاکتور به آدرس ایمیل وارد شده ارسال خواهد گردید.
۱۲.۹. بخش نظردهی رستوران‎ها صرفاً برای نظردهی در مورد کیفیت ارائه شده توسط رستوران همکار است و خواهشمندیم نظرات خود در مورد پلی فود را به ایمیل support@playfood.ir  ارسال کنید.

مشترک شدن در خبرنامه ما